Црно масло ја нанесуваат бронзената бања кујна мијалник миксер од чешма за вртење на вртливата wallид, монтирани две рачки
Свеж

Црно масло ја нанесуваат бронзената бања кујна мијалник миксер од чешма за вртење на вртливата wallид, монтирани две рачки

DEN 0.67

Достапно.

✽ 【Висококвалитетни материјали】 - Производот обезбедува вашата здрава дневна вода. Воден пат без олово, месинг хром, керамичкиот вентил може да се оперира отворено и да се затвори над 1.000.000 пати, а животниот век е до 50 години. ✽ 【Лесно за инсталирање】 - целиот хардвер вклучен во пакетот. Лесно за инсталирање со клуч, нема потреба водоводџија, заштедете пари и време, завршете ја инсталацијата на DIY помалку од 30 минути. ✽ 【Лесно одржување】 - мазната површина се спротивставува на дамките од нечистотија и вода. Едноставно избришете го со крпа, ќе ја одржува чиста. ✽ 【Широк апликација】 - Погоден и за системи со низок и висок притисок, совршен за семејна кујна, трговски центри и друга комерцијална декорација. ✽ 【Гаранција по продажбата】 - Ако имате какви било прашања со нашите тапа, ве молиме слободно контактирајте не, вашето задоволство е наш приоритет. : -). Број на рачки : Двојна рачка за монтирање на тапа : 2 дупки Карактеристики : Ниту еден третман на површината : Масло триење на бронзена инсталација Тип на инсталација : Wallидна тежина по пакет :

Детали

Избор на клиенти