Bandeau Bra u вратот Беспрекорен градник со градникот на градникот за спиење за спиење за жени девојки пакувања од градници
Свеж

Bandeau Bra u вратот Беспрекорен градник со градникот на градникот за спиење за спиење за жени девојки пакувања од градници

DEN 3.33

Достапно.

100% жени bra☛plus големина/притисок/удобност/дишење. Направени во САД и увезени. ☎☎ Кралицата Кралица, ве молиме, прочитајте ја табелата со големина пред да ја купите, а потоа изберете ја вистинската големина според нашата табела за големина на слика!. Затворање на кука и јамка. ♥ Плус БРА за минимизатор за големина : Достапно во чаша Б - Н, одговара за поголеми бисти. ♥ Мека дише-пријателска за кожата, уживајте во чувството на мека и удобна ткаенина против вашата кожа, ви даваат 24 часа удобност. ♥ Совршено за поцелосна биста и жени со плус големина, добијте го природниот лифт и форма што го посакувате со овој нелиран градник. ♥ Без разлика дали имате изобилство биста или ситна фигура, нашата контура засилување на градник за жени обезбедува правилен баланс на удобност и поддршка за да обезбеди совршено вклопување. ♥ Упатство за нега : Ние препорачавме да користиме миење на рацете и да висиме суво за градници. Сезона : лето, пролет, есен, зимски пол : Womenенски пригода : Секси материјал : Полиестер Големина : Големина Стил : Обичен, секси како да се мие : ладно миење на рацете што добивате : 1 компјутер долна облека.

Детали

Избор на клиенти