Жолта Куче Дизајн Сидра На Сини Ленти Спојка Куче Поводник 3/8 Широк и 9 до 12 Долги, Мали
Свеж

Жолта Куче Дизајн Сидра На Сини Ленти Спојка Куче Поводник 3/8 Широк и 9 до 12 Долги, Мали

DEN 0.67

Достапно.

НАПРАВЕНИ ЗА АКТИВНИ КУЧИЊА-100% мазни и не налепница, налепница или друга површна апликација. КУПЕТЕ ГО КОМПЛЕТОТ - Сите Јаки За Кучиња Со Жолт Дизајн На Кучиња се достапни во соодветни каишки, ремени, спојки, Тренери За Нокшир За Ѕвончиња За Кучиња, а понекогаш дури и приврзоци за клучеви!. Ова е Сидра На Сини Ленти Спојка Куче Поводник Големина Мали - 3/8 инчи широк и 9 до 12 инчи долга Од Жолта Куче Дизајн, направени токму тука во САД. Чувајте ја вашата мачка на најнова мода со оваа стилска, функционална и издржлива јака за мачки. ГОЛЕМИНА : поводникот за спојка за кучиња се прилагодува во должина за да овозможи лесна употреба. Избраната големина обично се совпаѓа со ширината на јаката што ја носат кучињата. Сепак, големината понекогаш може да биде пожелна за кучињата што влечат. Ако купувате дизајнерски, достапни јаки за кучиња/миленичиња, тогаш не гледајте понатаму. Овие издржливи. нема нишки за кршење или кршење, нема проблем да одите во миење и нема стрес да ги натерате или исклучите вашите кучиња.

Детали

Избор на клиенти