Злиу Оган Стакло Екран Објектив Заштитни Леќи Огледало Замена За игра момче МК ДМГ
Свеж

Злиу Оган Стакло Екран Објектив Заштитни Леќи Огледало Замена За игра момче МК ДМГ

DEN 3.33

Достапно.

Платформа : екран леќа за гејмбој класичен. Заштитете го екранот од гребнатини или оштетувања. Пакетот вклучува : 1x За gameboy стакло материјал објектив. Само отстранете го стариот изгребан екран и излупете и залепете нов екран на системот. Сосема Нов и Квалитетен!Тоа Е Издржливо, не е лесно да се оштети.

Детали

Избор на клиенти