Мебел за климатизација FtVogue Водоотпорен и изобилен покрив со сина заштита од сина боја
Свеж

Мебел за климатизација FtVogue Водоотпорен и изобилен покрив со сина заштита од сина боја

DEN 2.67

Достапно.

Ова е покритие за климатик за да се обезбеди погодност при чистење прашина или миење на опремата. Направено од премија водоотпорна крпа со водоотпорна обвивка, оваа покривка е издржлива и со висок квалитет. Има надворешен излез за да ви овозможи да исцедите вода во кофа. Дизајн на прицврстување на кабелот и кабелот во работ на капакот за да ја прилагодите отворената уста како што сакате. Погодно за универзални климатизери поставени на wallидови во домаќинството. Спецификации : Состојба : 100% сосема нов материјал : Водоотпорна боја на крпа : Сина големина : L L За климатик со обем под 3,2 метри (10,49ft) Излез на вода Дијаметар : Прибл. 20мм / 0,787inch Тежина на пакетот : 462-690 G пакет Вклучен : 1 x Окриеност на климатик (само за покривање) Белешка : Измерете го обемот на климатик пред да поставите нарачка.

Детали

Избор на клиенти