Зачудувачки марамчиња за чистење на маски за CPAP - Неоценета чистачка CPAP направена со памук, безбеден за сите маски за CPAP и маски за BIPAP, формула за напредна контрола ?
Свеж

Зачудувачки марамчиња за чистење на маски за CPAP - Неоценета чистачка CPAP направена со памук, безбеден за сите маски

DEN 913.60

Достапно.

Дури и чисти машини за чистење CPAP, црева и делови. Додатоци за CPAP - Ефективно ги чисти и дезодоризираат маските за CPAP без потреба од натопување. Нашата напредна формула за контрола на мирис е природно изведена. Нашето решение за чистење лесно ја чисти вашата опрема за CPAP без потреба да се впие и мие опремата. Без работи-без алкохол, без латекс и 100% природни марамчиња за чистење CPAP што е безбедно и ефикасно. Без работи-без алкохол, без латекс и 100% природни марамчиња за чистење CPAP што е безбедно и ефикасно. Чистењето и одржувањето на вашата CPAP маска и опремата не може да биде поедноставно и поудобно отколку со нашите природни марамчиња за маска CPAP. Професионалните чистачи на CPAP и марамчиња за чистење и санитатори се деградираат по употребата. Awow Professional Brand е создаден за развој и дизајнирање решенија за темелно и ефикасно чистење. Ние ги прилагодивме нашите формулации за да го обезбедиме самиот елек во грижата за дома, деловна и лична хигиена. Новата и подобрена био-базирана технологија помага ефикасно да се неутрализираат мирисите на вашата CPAP маска и опрема што не остава остаток или мирис. Дури и чисти машини за чистење CPAP, црева и делови. Додатоци за CPAP - Ефективно ги чисти и дезодоризираат маските за CPAP без потреба од натопување. Професионалните чистачи на CPAP и марамчиња за чистење и санитатори се деградираат по употребата. Направено со природни состојки Секое бришење е направено со 100% памук, така што безбедно се лизга по вашата маска и опрема. Зачудувачки професионални маскира за маски за CPAP се 100% чист памук и се специјално формулирани за природно чисти, неутрализирани мириси и ја штитат вашата маска без употреба на штетни хемикалии.

Детали

Избор на клиенти