Вежба бит 2 флејта со директно мелење на мелење 4мм Шанк V облик на крајна мелница за дрво акрилик ПВЦ иверица резба за ЦПУ рутер, 4x0.4x20x45
Свеж

Вежба бит 2 флејта со директно мелење на мелење 4мм Шанк V облик на крајна мелница за дрво акрилик ПВЦ иверица резба за ЦПУ

DEN 2.00

Достапно.

Материјал : карбид. Флејта : 2. Шанк : 4мм. Пакет вклучувајќи : 1 парчиња гравура. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Спецификација : Совет : 0,3мм 0,4мм 0,5мм 0,6мм 0,8мм 1ммдегер : 15 20 25 30 Note Please Дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Да се ​​направи разлика помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Детали

Tip:
0.3mm 0.4mm 0.5mm 0.6mm 0.8mm 1mm
Degrees:
15 20 25 30
Note:
Please allow 1-3mm error due to manual measurement.:
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :

Избор на клиенти