Масло од дифузер на Бергамота, ниша мирис свеж и деликатен, Бергамот, Петингрејн, грејпфрут, портокалова, ванила, ветивер, килибар, мошус, кедарско дрво мешавина за у
Свеж

Масло од дифузер на Бергамота, ниша мирис свеж и деликатен, Бергамот, Петингрејн, грејпфрут, портокалова, ванила, ветивер, килибар,

DEN 1.33

Достапно.

【Харкирање назад кон Бергамотот 22】 Акционерски мирис на цитрус од асортиман на мириси на Ле Лабо. 【Клучни белешки】 Бергамот, Петитгрин, Грејпфрут, ванила, ветивер, килибар, мошус, кедар. 【Луксузен мирис за сите проекти】 Нашето луксузно дифузорно масло е исто така специјално формулирано да биде погоден за создавање на свои свеќи, сапуни, спреј за освежувачи на воздух, формулации за нега на кожата и косата, производи за чистење, миризливи листови за фен, освежување на фиока, potpourri, освежено Теписи, масажа/масло од тело и многу други. Персонализирајте кој било од вашите незнаени производи. 【Како да се користи со дифузер】 Додадете 8-10 капки (или 1 пипета) во вашиот ултразвучен дифузер, керамички дифузор или дифузер на автомобили за да го дифузирате ова луксузно масло од арома во текот на вашиот дом, канцеларија или автомобил. Колку повеќе капки нафта толку е посилна аромата. 【Што е вклучено】 1* Бергамоте дифузер мешавина масло со редуктор на отвори, 1* стаклен капнувач. 【Рокот на траење】 24 месеци по отворањето. 【100% гаранција за задоволство】 Ако не сте задоволни од набавката, можете да ја размените или да ја вратите кај нас за целосна наплата во рок од 30 дена од датумот на купување. 【Правно одрекување】 Дорателиер се натпреварува со дизајнерските брендови. Маслата на дифузерот Doratelier не се поврзани на кој било начин со дизајнерските брендови или производителите споменати на оваа веб -страница и во никој случај не треба да се греши за вистинскиот бренд за дизајнери. Име Трговските марки и авторските права се својства на нивните соодветни производители и/или дизајнери. Овие дифузорни масла не треба да се мешаат со оригиналите и ние не ги претставуваме да бидат точни копии; Затоа, тие не кршат никакви закони за авторски права. Име на дизајнер/бренд се користи единствено за споредување за да им се даде на клиентите идеја за мириси карактер и мириси. Ние сме во целосна усогласеност со изјавата за политика на Федералната комисија за трговија во врска со компаративното рекламирање. Изјава за политика на ФТЦ во однос на компаративното рекламирање, 16 C.F.R.14,15 (б) (2003).

Детали

Избор на клиенти