Ѓердан за дифузер на есенцијално масло Sunyik, за жени, заздравувачки кристален парфем со шише со шише со ланец за мажи, 28 “
Свеж

Ѓердан за дифузер на есенцијално масло Sunyik, за жени, заздравувачки кристален парфем со шише со шише со ланец за мажи, 28

DEN 271.84

Достапно.

Овој ѓердан со шише со парфеми со кристал камен ќе ви помогне да одбраните еден од зли духови, да го опуштите вашето тело, да го ослободите притисокот и да го намалите вознемиреноста.Пендирант за дизајн на слободна форма : Ова е неправилен приврзок во форма со природен заздравувачки кристал, добро полирање. Како да го користите вашиот приврзок за шише со парфеми : Шишето може да се содржи приближно 4-6 капки од омилениот парфем или есенцијално масло за секоја пригода, мирисите ќе траат неколку недели. Дупка за приврзок : 2мм.2 "(40-55мм), ширина на приврзокот : 0,6" -1. Тежина на ѓердан : 55 грама. Сите камења се добро полирани со мазна површина за удобно чувство на рака.2 "(15-30мм ); Длабочина на шише : 4мм. Должина на приврзокот : 1,6" -2.2 "(40-55мм), ширина на приврзокот : 0,6" -1. Заздравување на кристалниот заштита : Едноставниот, но софистициран ѓердан за дизајн, одговара на унисекс во кој било Occsaion. Детали за големината (приближно) : Должина на ланецот : 28.2 "(15-30мм ); Длабочина на шише : 4мм.2" (40-55мм), ширина на приврзокот : 0,6 "-1. Пакетот вклучува : 1 ѓердан од приврзоци, 1 капнувач на пипета, 1 торбичка за влечење.3 "(72 см); дебелина на ланецот : 1мм. Овој ѓердан со шише со парфеми со кристал камен ќе ви помогне да одбраните еден од зли духови, да го опуштите вашето тело, да го ослободите притисокот и да го намалите вознемиреноста. Исто така е и шише со парфеми со зашрафено капаче. Должина на приврзокот : 1,6 "-2. Капацитет : 4-6 капки парфеми/есенцијални масла. Заздравување на кристалот за заштита : Едноставниот, но софистициран ѓердан за дизајн, одговара на унисекс во кој било OCCSAION.

Детали

Избор на клиенти