Loodgao Девојки девојки чиста мрежа за раздвојување балетски гимнастика Леотард Едно парче единечна каросерија Активна облека за танцување облека
Свеж

Loodgao Девојки девојки чиста мрежа за раздвојување балетски гимнастика Леотард Едно парче единечна каросерија Активна облека

DEN 31.84

Достапно.

Леотард е изработен од полиестер, памук и мрежен материјал, миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Тркалезно деколте, лентите за рамената на шпагети се крцкави на грб, дизајн на спојување. Истепена ткаенина, мека и удобна за носење. Стилска танцувачка облека за вашата девојка. Погодно за класа за танцување, гимнастичка вежба, сценски перформанси, итн. Леотард е изработен од полиестер, памук и мрежен материјал, миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Тркалезно деколте, лентите за рамената на шпагети се крцкави на грб, дизајн на спојување. Истепена ткаенина, мека и удобна за носење. Стилска танцувачка облека за вашата девојка. Погоден за класа за танцување, гимнастичка вежба, сценски перформанси, итн. - градите - | половината - | - рамо до препоните - S | 3-4 | - 21.0 "/54cm - | - 20.0"/50cm - | - 17.0 "/44cm - m | 5-6 - - | - 22.0 "/56cm - | - 20,5"/52cm - | - 18.0 "/46cm - l - -| 7-8 | - 23.0 "/58cm - | - 21.0" /54cm-|19.0"/49cm- - xl - | 8-10 - | - 24,5 "/62cm - | - 23.0"/58cm - | - 20,5 "/52cm -Xxl - | - 10-12 - | - 26.0 "/66cm - |- 24.5 "/62cm - | - 22.0"/55cm 3xl - | - 12-14 - | - 27,5 "/70cm - | - 26.0"/66cm - | - 23.0 "/59cm - -.

Детали

Избор на клиенти