Заклотре Дете Девојки Возбудува Ракав Балет Здолниште Трико Сјајна Танц Туту Фустани
Свеж

Заклотре Дете Девојки Возбудува Ракав Балет Здолниште Трико Сјајна Танц Туту Фустани

DEN 1.67

Достапно.

Материјал : прекрасно балетско туту дизајнирано за мали балерини, со ткаенина погодна за кожата,високо растеглива и мазна,удобна за носење. Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. Течен Дизајн : Овој Балетски Танцов Фустан за Девојчиња има двослоен Треперлив ракав, со сјајна тркалезна светка,флексибилна, замав и жива. Стил на блинг : оваа танцова облека за девојки има сјај тркалезни светки и светки од ѕвезди што трепкаат во здолништа; Дијаманти околу јаката; Еднобојна Боја,боја за вратоврска или симпатичен дизајн за печатење на врвот,симпатична,смешна, трепери сјае под светлината. Балетско Туту Здолниште : 4 Слоевито здолниште од тул и се достапни во цврсти или светкави бои на виножито,стилски,совршен за мал танчер танц во вител. Прилика : Уникатно трико за фустан, одлично за обука за танцување,балет,натпревари во шоу,забави за танцување на косплеј,изведба на сцена, свадби и облекување. Забелешка : Возраст за 3-11 ГОДИНИ, ве советуваме да ја измерите големината на вашите деца пред да нарачате и да одговараат на нашата табела со големини.И миење раце се препорачува, ако користите машина за перење, поставете го на нежен режим и измијте во вреќа за перење. Намалете го оштетувањето од триење на шареното здолниште со искра туту за долго носење. Танц Трико Со Туту Здолниште. Танцувачка облека со Сјаен Ракав За Возбуда. Искра Дијамант во Врвовите. Шифон со Сјајни Светки.

Детали

Избор на клиенти