NA Овошје Вилушка Постави Овошје Знак еднократен Два Заби јадат Овошје Торта Десерт Вилушка Мали Вилушка 盒装-蓝色
Свеж

NA Овошје Вилушка Постави Овошје Знак еднократен Два Заби јадат Овошје Торта Десерт Вилушка Мали Вилушка 盒装-蓝色

DEN 0.33

Достапно.

Шема : еднобојна, категорија на производи : овошна вилушка, боја : Розова во Кеси, сина во кеси, зелена во кеси, розова во кутија, сина во кутија, зелена во кутија, процес на полирање : полирање на вода (машинско полирање), погоден за прилики за давање подароци : промоција на рекламирање, материјал : пластика. Обликот на цртаниот филм е убав и лесен за употреба. Постојат шест форми, забава за цртани филмови за деца, материјал ЗА заштита на ЖИВОТНАТА средина, здрав и лесен за употреба. Висока температура дезинфекција монохроматски пакување. Моделирањето цртани филмови е популарно кај децата и од суштинско значење за семејни собири. За еднократна употреба, удобен и чист. Шема : категорија на цврсти производи : овошна вилушка : Розова во Кеси, сина во кеси, зелена во кеси, розова во кутија, сина во кутија, зелена кутија процес на полирање : полирање на вода (машинско полирање)Погоден За прилики за давање подароци : промоција на рекламирање материјал : пластика.

Детали

Избор на клиенти