Wfox DIY пролетна затегнување и следбеник на камери+фиксирања за WAHL Magic Clip 8148/8504/8591/1919
Свеж

Wfox DIY пролетна затегнување и следбеник на камери+фиксирања за WAHL Magic Clip 8148/8504/8591/1919

DEN 3.00

Достапно.

Пролет затегнување и следбеник на кампот и фиксирања Заменски заменски водечки глава Водич за глава блок пластичен јазик камери за вклопување магичен клип за WAH* 8148/8504/8591/1919 Дел за поправка, Белешки : Сите брендови споменати погоре се применуваат само за да ја покажат компатибилноста, нашиот бренд е WAHFOX . Пакување, вклучувајќи : 1 парчиња замав глава + 1 парчиња пролетна затегнување + 1 компјутерски фиксирања. Материјал : пластика. Направено од високо квалитетен материјал, издржлив за употреба, удобна замена. Лесен за употреба, заменете го оригиналниот директно. Навистина е фантастично за сите вас, самите самите себе, заштедувате пари за себе и заменете ги скршените делови. Ако некои модели не се соодветни, должината на пролетта може да се прилагоди за инсталација. Ако не е инсталирано или не е применливо, ве молиме контактирајте не по е -пошта. Пролет затегнување и следбеник на кампот и фиксирања Заменски заменски водечки глава Водич за глава блок пластичен јазик камери за вклопување магичен клип за WAH* 8148/8504/8591/1919 Дел за поправка, Белешки : Сите брендови споменати погоре се применуваат само за да ја покажат компатибилноста, нашиот бренд е WAHFOX . Пакување, вклучувајќи : 1 парчиња замав глава + 1 парчиња пролетна затегнување + 1 компјутерски фиксирања. Материјал : пластика. Направено од високо квалитетен материјал, издржлив за употреба, удобна замена. Лесен за употреба, заменете го оригиналниот директно. Навистина е фантастично за сите вас, самите самите себе, заштедувате пари за себе и заменете ги скршените делови. Ако некои модели не се соодветни, должината на пролетта може да се прилагоди за инсталација. Ако не е инсталирано или не е применливо, ве молиме контактирајте не по е -пошта.

Детали

Избор на клиенти