Задна светлосна плоча за покривање на светлината на задната опашка, дивјак капакот за Jee Wrangler TJ 1997 горе
Свеж

Задна светлосна плоча за покривање на светлината на задната опашка, дивјак капакот за Jee Wrangler TJ 1997 горе

DEN 400.00

Достапно.

Опис : Модел на автомобили : За 1997-2006 година Jee Wrangler TJ Име на производот : Покрив со рамна опашка од опашката? Savage? Боја : Црн материјал : Алуминиумска легура на производот Тежина на производот : 0,18 кг пакет вклучува : 2pc/сет (не ги вклучува потребните завртки) 100% сосема нови со висок квалитет Декорирајте го вашиот Carming Charming Luxury Vivid Castices : Stylish Design го подобрува изгледот и стилот на вашиот возило. Совпаѓајте се со оригиналните дупки за завртки за осветлување (како што е на сликата), лесен за инсталирање. Алуминиумски материјал, издржлив и цврст. Ефективно заштитете ја светлината на опашката од несреќата, ударот и другото надворешно оштетување. Со дупки за монтирање на порибување, не е потребна измена. Белешка : Ве молиме, проверете дали оваа ставка може да се вклопи во вашиот автомобил пред да купите ако имате какво било прашање, контактирајте не, благодарам! Инсталација : Прво, извадете ја заградата за монтирање на осветлување. Потоа поправете го капакот на светлината на опашката на заградата.

Детали

Избор на клиенти