Налепници за винил Оваа девојка сака коњчиња со палци за возач на коњи возачи, големи 3 пакувања разновидни големини на налепници за декорации за автомобили за нале
Свеж

Налепници за винил Оваа девојка сака коњчиња со палци за возач на коњи возачи, големи 3 пакувања разновидни големини на налепници

DEN 207.20

Достапно.

Што е вклучено : сет од 3 налепници со разновидна големина. Малата големина 2 инчи широка перфекција за налепници за телефони или налепници на шлемови. Тие прават одлични решенија за шишиња со вода, лаптопи, wallsидови, автомобили, кутии со алатки и на кое било друго место што има рамна површина. Исчистете ја површината и користете едноставна кредитна картичка за да исцедите кој било меур за да добиете совршена апликација. Вклучена е и 3 -инчна средна декларација која е одлична за налепници на лаптоп или налепници за хидро колба. Малата големина 2 инчи широка перфекција за налепници за телефони или налепници на шлемови. Декалите за винил имаат 5 до 7 години на отворено и добро се залепуваат. Лесна инсталација : Нашите налепници за винил се едноставна кора и стап и можат да бидат поставени на која било рамна површина. Квалитет : Наши водоотпорни налепници за затворен/отворен винил Овие не се ефтини налепници за хартија. Направено во САД : Така е, ние ги печатиме нашите налепници за винил токму тука во Детроит, Мичиген од 2004 година. Изработена во САД : Така е, ги печатиме нашите налепници за винил токму тука во Детроит, Мичиген од 2004 година. Третата декларација е поголема големина од 6 до 9 инчи на најдолга страна во зависност од дизајнот што е совршен како налепница за декларирање на прозорецот за автомобили, налепница за алатки, налепница на wallидови или каде и да сакате да го залепите. Што е вклучено : сет од 3 налепници со разновидна големина. Вклучена е и 3 -инчна средна декларација која е одлична за налепници на лаптоп или налепници за хидро колба. Тие прават одлични решенија за шишиња со вода, лаптопи, wallsидови, автомобили, кутии со алатки и на кое било друго место што има рамна површина. Тема : Налепници за винил Оваа девојка сака коњчиња со палци за возач на коњи на коњи, големи 3 пакувања разновидни големини на налепници за декорации за автомобили за налепници за телефонски лаптоп. Палците за возач на коњи возачи Облека големи 3 пакувања собрани големини на налепници за декорации за автомобили за телефонски лаптоп хидро колба на налепници : Нашите водоотпорни налепници за затворен/отворен винил, овие не се ефтини налепници за хартија. Винил декорациите имаат 5 до 7 години на отворено и добро се држат.

Детали

Избор на клиенти