Налепници за бебиња_ода [50 парчиња] Винил водоотпорни налепници за лаптоп, хидро колба за вода шише со шише со шишиња за автомобили компјутерски гитара скејтборд ба
Свеж

Налепници за бебиња_ода [50 парчиња] Винил водоотпорни налепници за лаптоп, хидро колба за вода шише со шише со шишиња за автомобили

DEN 59.04

Достапно.

Единствена персонализирана шема совршена за fansубителите на аниме!. 【Совршени за подароци : : Нашите налепници за винил се 30% поголеми од другите налепници, но цената на продажбата е иста. 【Висок квалитет и лесен за употреба】 : Изработено со лепак што не се обележува, може да залепи постојано и да го раскине лепилото без трага, ако не е задоволен, можете повторно да залепите откако ќе се кине, 100% водоотпорен, отпорен на гребење Може да ја исчистите површината, потоа налепницата за картон, да ја користите вашата имагинација за да создадете дела. П : Дали ќе има лоши слики во тие налепници? О : Не, без лоши обрасци. 【Wide Application】Baby_Yoda stickers perfect to embellish Laptops, Scrapbooking, Macbook, Water bottle, Backpacks, Skateboards, Luggage, Cars, Guitar,Bumpers, Bikes, Bicycles, Bedroom, Travel Case, Bicycle, Motorcycle, Snowboard, Wall Decals, Door, Итн. Како да се користи : Чистете го мазна површина, откријте го заштитниот филм на задниот дел од налепницата, притиснете го работ на налепницата за да обезбедите совршено вклопување. Совршен избор на налепници за лаптоп, скејтборд, шише со вода, багаж, хидро колба, телефонски куќиште, велосипед, мотоцикл, автомобил, мобилен телефон, куќиште за патувања, сноп -книги, браник, сноуборд, велосипед, гитара, итн. Ако се случи некој проблем или ви треба помош, kindубезно контакт со нас, ќе се обидеме да се потрудиме да го решиме, па дури и да прифатиме замена и поврат. Прашање & Одговор П : Дали овие се случаен пакет или можам да го добијам она што го гледам на сликите? О : Може да ги прикажете сите на главната слика на производот. 【Висок квалитет и лесен за употреба】 : Изработено со лепак што не се обележува, може да залепи постојано и да го раскине лепилото без трага, ако не е задоволен, можете повторно да залепите откако ќе се кине, 100% водоотпорен, отпорен на гребење Може да ја исчистите површината, потоа налепницата за картон, да ја користите вашата имагинација за да создадете дела. Ако се случи некој проблем или ви треба помош, kindубезно контакт со нас, ќе се обидеме да се потрудиме да го решиме, па дури и да прифатиме замена и поврат. 【Нарачајте со доверба】 : Тотално вреди секој денар што го плаќате! Само кликнете на Buy и ветуваме дека ќе им обезбедиме на секој клиент најдобри производи и услуги. Нашите совети и дизајни се внимателно дизајнирани и се произведуваат совршено, погодни за тинејџери и возрасни. 【Wide Application】Baby_Yoda stickers perfect to embellish Laptops, Scrapbooking, Macbook, Water bottle, Backpacks, Skateboards, Luggage, Cars, Guitar,Bumpers, Bikes, Bicycles, Bedroom, Travel Case, Bicycle, Motorcycle, Snowboard, Wall Decals, Door, Итн.

Детали

Избор на клиенти