Алремо ХУАНГКСИНГ - Метална Датотека Повеќенаменска Датотека Со Игла Поставена За Полнење И Брусење Дрво, Метали, Накит, Пластика и Многу Повеќе,4 х 160мм,Комплет Од 10
Свеж

Алремо ХУАНГКСИНГ - Метална Датотека Повеќенаменска Датотека Со Игла Поставена За Полнење И Брусење Дрво, Метали, Накит, Пластика

DEN 530.24

Достапно.

Издржлив квалитет : нашите датотеки со игли се конструирани од Висококвалитетен Дијамант со униформни заби за да обезбедат врвни перформанси.5 mm * Ве Молиме Разберете : 1.Висококвалитетен Дијамант* 4 x 160mm Големина : Целосна должина : 160mmrod дијаметар : 4mmworking должина на површината : 50mmshank дијаметар : 5., тонот на бојата на фотографијата на веб-страницата и вистинската ставка може да бидат малку поинакви. Прецизната метална датотека има јасно површинско зрно кое е издржливо и може да користи време и време повторно. Најдобар избор за фино, прецизно полнење. Се користи за полнење и измазнување на дрво, метали, накит, монистра, пластика, керамика и многу повеќе материјали. Овие датотеки со метални игли ги претпочита секој професионален занаетчија, златар, производител на модели и хобист. Удобен зафат : Опремен со удобни гумени рачки што не се лизгаат, за да обезбеди одличен и цврст стисок дури и кога работите во влажни услови. Секоја датотека уникатна форма за покривање на обликување, формирање, резба, гравирање и отстранување на материјалот. Се користи за полнење и измазнување на дрво, метали, накит, монистра, пластика, керамика и многу повеќе материјали. Одлично за измазнување и полнење на рабовите или дупките, преобликување на исечените материјали, детали за гравирање, а списокот е бесконечен. Најдобар избор за фино, прецизно полнење. Работи на сите природни материјали мермер, дрво,камен, коска итн. Удобен зафат : Опремен со удобни гумени рачки што не се лизгаат, за да обезбеди одличен и цврст стисок дури и кога работите во влажни услови. Прецизната метална датотека има јасно површинско зрно кое е издржливо и може да користи време и време повторно. Издржлив квалитет : нашите датотеки со игли се конструирани од Висококвалитетен Дијамант со униформни заби за да обезбедат врвни перформанси. Широка примена : овие мали датотеки со игли се суштинска алатка за сите сложени и детални проекти.

Детали

Избор на клиенти