Kehuitong jxbld 20pcs M5 M6 GB867Round глава алуминиумски завртки околу главата цврсти навртки на тркалезни капаци прислушувајќи алуминиумски завртки
Свеж

Kehuitong jxbld 20pcs M5 M6 GB867Round глава алуминиумски завртки околу главата цврсти навртки на тркалезни капаци прислушувајќи

DEN 1105.60

Достапно.

Материјал : Алуминиумска легура. Снабдувања на DIY : Метал. Број на модел : GB867. Материјал : Алуминиумска легура. Снабдувања на DIY : Метал. Број на модел : GB867. Материјал : Алуминиумски легури за легури : Метал -обработка на модел Број : GB867.

Детали

Избор на клиенти