Liuhd билиард знак стапчиња, забава Snooker Billiard Tool 3/4 базен знак за базени за базени сет цевка билијард знак за случајот лесен за чување на затворена игра на отворено за и
Свеж

Liuhd билиард знак стапчиња, забава Snooker Billiard Tool 3/4 базен знак за базени за базени сет цевка билијард знак за случајот

DEN 1566.40

Достапно.

Со совети од 9,5 мм и 10мм и 11,5 мм; Погоден за различни стилови на игра. 【Лесно е да се контролира значната топка】 меките совети се прават со два различни типа на третирани кожи од свињи. 【Висококвалитетен материјал】 ПРЕДГОВОР НА БИЛАРД знак се изработени од дрво од пепел, кое има добра еластичност и стабилна и точна удирање. Традиционалната технологија за аранжман со цвеќиња од цврсто дрво е усвоена, бојата е полна, зафатот е удобен, а дијаметарот на задната рачка е погоден за повеќето луѓе. Ве молиме, дозволете 1-3 см да се разликува како резултат на рачното мерење. Со употреба на природен карактер на кожа, се постигнува подобра конзистентност и комбинација на контрола на топката. Со совети од 9,5 мм и 10мм и 11,5 мм; Погоден за различни стилови на игра. Спецификации : Материјал : Пепел Вудл должина : 145cmspecification : 3/4 Сплит Cuetype : Pool Cueweight : Околу 17,5 ~ 18,5 унци Грап Дијаметар : Околу 28. Карактеристики : 1. 【Совршени знаци за билијард】 Овие знаци на билијард се специјално дизајнирани за билијард. 【Удобно за допир】 Задната рачка е изработена од цврсто дрво, рачно полирано, користејќи исклучителна технологија за илустрација, вештачки дизајн на телото, силна контрола. 【Удобно за допир】 Задната рачка е изработена од цврсто дрво, рачно полирано, користејќи исклучителна технологија за илустрација, вештачки дизајн на телото, силна контрола. Интерфејс за средно тркало од месинг, стабилен пренос на сила и поточно удирање.3/4 Сплит клуб, одвојлив, лесен за носење и лесен за употреба. може да има разлики во бојата на дрвото на секој знак стап заради природата на дрвото. Тие се посилни во целина и ја држат креда подобро што дава поголема контрола врз топката за знаци. Купете го чисто и обидете се да го одржите вертикално кога знакот не е во употреба. 【Совршени знаци за билијард】 Овие знаци на билијард се специјално дизајнирани за билијард. 【Одделен дизајн】 Постои вакуумски интерфејс 3/4 надолу од главата, кој може да биде цврсто поврзан без да влијае на почетната сила; Може да се одвои и да се отвори во заштитна кутија за лесно носење. Предните страни на билијард знак се изработени од пепел дрво, кое има добра еластичност и стабилно и точно удирање. 【Лесно е да се контролира значната топка】 меките совети се прават со два различни типа на третирани кожи од свињи. Тие се посилни во целина и ја држат креда подобро што дава поголема контрола врз топката за знаци.

Детали

3/4 Split Cue:
Type:
Pool Cue
Weight:
about 17.5~18.5 ounces
Grip diameter:
about 28. 5 MM
Head size:
about 10MM,11.5MM,9.5MM
Package includes:
Cue*1:
Rod box*1:
Extension handle*1:
Gloves*1:
Accessories*1set:
NOTE:
1.Keep it clean and try to keep it vertical when the cue is not in use. AND do not hit and vibrate it frequently.:
2.There may be differences in the wood color of each cue stick because of the nature of the wood.:
3. Please allow 1-3cm differs due to manual measurement. :

Избор на клиенти