VGEBY1 торбичка торбичка, мека држач за креда за билијард, PU кожа преносна исклучителна изработка на торбичка торбичка за торбичка за торбичка билијард додаток
Свеж

VGEBY1 торбичка торбичка, мека држач за креда за билијард, PU кожа преносна исклучителна изработка на торбичка торбичка за торбичка

DEN 0.33

Достапно.

Материјал : Оваа торбичка е изработена од квалитетен PU материјал, многу мека и издржливост. Исклучителна изработка : Изработката е многу добра, шиењето е цврсто и нежно, и не е лесно да се пробие. Функција : Може да држи креда за да ве одржува крпа или торба чиста. За loversубителите на билијард, тоа е многу добра алатка. Преносно : Со кука, правењето торбичка може да се обеси на ременот за брзо дофат и лесно носење. Сместо и многу лесен, лесен за носење. Гаранција : Ако не сте задоволни со нашиот производ што го добивте, можете да испраќате е -пошта до нас во секое време. Ние ќе ви одговориме веднаш и ќе ви помогнеме да го решите вашиот проблем. Материјал : Оваа торбичка е изработена од квалитетен PU материјал, многу мека и издржливост. Исклучителна изработка : Изработката е многу добра, шиењето е цврсто и нежно, и не е лесно да се пробие. Функција : Може да држи креда за да ве одржува крпа или торба чиста. За loversубителите на билијард, тоа е многу добра алатка. Преносно : Со кука, правењето торбичка може да се обеси на ременот за брзо дофат и лесно носење. Сместо и многу лесен, лесен за носење. Гаранција : Ако не сте задоволни со нашиот производ што го добивте, можете да испраќате е -пошта до нас во секое време. Ние ќе ви одговориме веднаш и ќе ви помогнеме да го решите вашиот проблем. Карактеристики : 1. Материјал : Оваа торбичка е изработена од квалитетен PU материјал, многу мек и издржливост. 2. Исклучителна изработка : Изработката е многу добра, шиењето е цврсто и нежно, и не е лесно да се пробие. 3. Функција : Може да држи креда за да ве одржува крпа или торба чиста. За loversубителите на билијард, тоа е многу добра алатка 4. Преносна : Со кука, со што торбичката може да се обеси на ременот за брз дострел и лесно носење. Многу лесен, лесен за носење 5. Гаранција : Ако не сте задоволни со нашиот производ што сте го добиле, можете да испраќате е -пошта до нас во секое време. Ние ќе ви одговориме веднаш и ќе ви помогнеме да го решите вашиот проблем. Спецификација : Материјал : PU Боја : Црна големина : приближно. 12 x 10cm / 4,72 x 3,94in Тежина : приближно. Список на пакети 30 G : 1 x Cue Chalk носител Само други артикли не се вклучени.

Детали

Material:
PU
Color:
Black
Size:
Approx. 12 x 10cm / 4.72 x 3.94in
Weight:
Approx. 30g
Package List:
1 x Cue Chalk Holder Only :
Other items are not included.:

Избор на клиенти