OuterStuff новороденче и новороденче црвено/црно/испреплетено сиво Атланта соколи 3-ти надолу и голови со три парчиња каросерии сет
Свеж

OuterStuff новороденче и новороденче црвено/црно/испреплетено сиво Атланта соколи 3-ти надолу и голови со три парчиња каросерии

DEN 454.08

Достапно.

100% памук. Увезени. Затворање на привремено. Само миење на рацете. Краток ракав. Дното со три-снап. Материјал : 100% памук - цврста боја на боја; 90% памук/10% полиестер - сива телесна каросерија. Сет од три каросерии. Официјално лиценциран. Осигурете се дека сите што гледаат на вашиот мал пакет радост, знаат дека се иден обожавател на тимот во правењето! Со овој сет на 3 -ти надолу и голови, вашето малечко ќе има три различни начини да ги покаже своите тимски бои. Beе ги носат овие време и повторно како деколте на скутот и три прилепувања на дното, прават лесно облекување.

Детали

Избор на клиенти