Кампување на косата не ми е грижа Божиќно порибување чорапи Печати Божиќно дрво Декорации
Свеж

Кампување на косата не ми е грижа Божиќно порибување чорапи Печати Божиќно дрво Декорации

DEN 175.84

Достапно.

Големина : 8.2inch x 16,5 инчи во големината на чорапот, совршена големина за да виси на украсите на елката. Божиќните чорапи имаат голем капацитет што претпочитате да чувате подароци, бонбони и други комплети за изненадување. Материјал : Божиќните чорапи се направени од 95% полиестер и 5% материјал за спандекс со печатена шема. Црвените чорапи за Божиќ се слободни да висат на огништето, дрвото, вратата, wallидот и каде и да сакате да висат. Дизајн : Божиќните чорапи што висат се дизајнираат со уникатна печатена шема, што може да се чува со години со години, сè додека добро се грижите за тоа. Одличен подарок : Божиќните чорапи ќе бидат многу смешни на Божиќниот празник. Тоа е многу погодно за украсување на вашиот дом или дрво на Божиќен празник, тоа е одличен подарок за вашето семејство, родители, мачи, сестра, баби и дедовци, партнер и пријатели. Вклучен пакет : 1 x Божиќни чорапи што висат декорација. Големина : 8.2inch x 16,5 инчи во големината на чорапот, совршена големина за да виси на украсите на елката. Божиќните чорапи имаат голем капацитет што претпочитате да чувате подароци, бонбони и други комплети за изненадување. Материјал : Божиќните чорапи се направени од 95% полиестер и 5% материјал за спандекс со печатена шема. Црвените чорапи за Божиќ се слободни да висат на огништето, дрвото, вратата, wallидот и каде и да сакате да висат. Дизајн : Божиќните чорапи што висат се дизајнираат со уникатна печатена шема, што може да се чува со години со години, сè додека добро се грижите за тоа. Одличен подарок : Божиќните чорапи ќе бидат многу смешни на Божиќниот празник. Тоа е многу погодно за украсување на вашиот дом или дрво на Божиќен празник, тоа е одличен подарок за вашето семејство, родители, мачи, сестра, баби и дедовци, партнер и пријатели. Вклучен пакет : 1 x Божиќни чорапи што висат декорација. Смешна шема ги печати Божиќните чорапи за виси на Божиќното дрво и огништето, Божиќните чорапи се една одлична декорација за празникот X-Mas!

Детали

Избор на клиенти