QG ZZX Божиќни чорапи со бела супер мека плишана манжетна норвешко знаме Божиќни чорапи Божиќни украси порибување
Свеж

QG ZZX Божиќни чорапи со бела супер мека плишана манжетна норвешко знаме Божиќни чорапи Божиќни украси порибување

DEN 2.33

Достапно.

Материјал : Направено од висококвалитетна кадифен ткаенина за да се обезбеди долгорочна употреба, да се задржи бојата светла и долготрајна. Манжетната е зашиена со мек и меки фланелен материјал, мек, лесен и добар на допир, врвен занаетчиство и висококвалитетен материјал што може да се користи со години!. Големина : 17,8 инчи x 11 инчи. Ова порибување е добра голема големина, многу простор за подароци и бонбони. Апликација : Секое порибување има цврста висечка јамка. Божиќното порибување може да се обеси на новогодишни елки, камини или каде било во куќата со јамка. Обичната големина нема да ја ограничи дарежливоста на Дедо Мраз. Деликатни божиќни подароци : Персонализираното порибување на Кристамс носи топло чувство на деца и возрасни. Може да се служи како подароци за вашите пријатели, колеги, мајка, сопруга, сестри или други членови на семејството на Божиќ, што ќе ја изрази вашата loveубов кон нив. Популарни : Совршени семејни божиќни чорапи за семејни забави, училишни забави, забави на компанијата и какви било други групни забави! Тематскиот дизајн на ова порибување сигурно ќе го подобри секаков вид тема за украсување на празници. Материјал : Направено од висококвалитетна кадифен ткаенина за да се обезбеди долгорочна употреба, да се задржи бојата светла и долготрајна. Манжетната е зашиена со мек и меки фланелен материјал, мек, лесен и добар на допир, врвен занаетчиство и висококвалитетен материјал што може да се користи со години!. Големина : 17,8 инчи x 11 инчи. Ова порибување е добра голема големина, многу простор за подароци и бонбони. Апликација : Секое порибување има цврста висечка јамка. Божиќното порибување може да се обеси на новогодишни елки, камини или каде било во куќата со јамка. Обичната големина нема да ја ограничи дарежливоста на Дедо Мраз. Деликатни божиќни подароци : Персонализираното порибување на Кристамс носи топло чувство на деца и возрасни. Може да се служи како подароци за вашите пријатели, колеги, мајка, сопруга, сестри или други членови на семејството на Божиќ, што ќе ја изрази вашата loveубов кон нив. Популарни : Совршени семејни божиќни чорапи за семејни забави, училишни забави, забави на компанијата и какви било други групни забави! Тематскиот дизајн на ова порибување сигурно ќе го подобри секаков вид тема за украсување на празници.

Детали

Избор на клиенти