Пифуд Татко
Свеж

Пифуд Татко

DEN 7099.36

Достапно.

1. Користејќи висококвалитетни материјали, тродимензионално сечење преку сликата на прекрасна и живописна, може да го украси домот, да ја подобри Божиќната атмосфера, да го направи домот поубав. 2. Може да се искористи за украсување на трговски центри, врати за продавници, дворна градина, семејни собири и канцелариски врати за да се создаде Божиќна атмосфера. 3.ДЕЛОВНИ СВЕТИ : Вградените светла се надградени за да бидат супер светли и привлечни, лесно осветлувајќи го вашиот двор или градина за целата заедница да ја види и ужива. 4.fan, изработено од пластика со висока јачина ABS, голема брзина, ниска бучава , фиксно вметнување, влечење на ветерници. Најлонска влечење со висока јачина за фиксација на производот. 5. После продажбата на продажба, нашата компанија гарантира квалитет на производот, додека обезбедува брзина, доколку имате какви било сомнежи, можете да не контактирате преку нас, ние ќе обезбедиме најискрена услуга. Бренд : Пифудематеријал : 200t Водоотпорен полиестер fabrictype : надувување нафтабилно за фестивали : Божиќ, забавен простор : Божиќ Снежен човек, Дедо Мраз, Стил : Симпатична, поп, Божиќ, баба на бабички. е оштетено, ве молиме, не грижете се, ние обезбедуваме обезбедување на квалитет и ќе ви служиме со најискрено ставови : 1 см = 0,39 инчејт : 1,8м.

Детали

Избор на клиенти