Богатства на Каролина CK4096CS Златен ретривер Божиќни бонбони ленти Божиќни порибувања, камин што виси чорапи Божиќна сезона забава Декорации за семејни празници, ук
Свеж

Богатства на Каролина CK4096CS Златен ретривер Божиќни бонбони ленти Божиќни порибувања, камин што виси чорапи Божиќна сезона

DEN 1.67

Достапно.

Луксузен материјал : Изработен од 100% полиестерски велур, ова божиќно порибување обезбедува кадифен чувство и покажува исклучителна трајност. Прекрасен додаток на вашите украси за одмор, направен да трае низ сезоните на радосни прослави. Дарежлива големина : Мерење на околу 18 инчи висока и ширина 11 инчи, нашето Божиќно порибување нуди доволно простор за сите третмани на Дедо Мраз. Неговата значителна големина не гарантира дека не остава подарок. Двострана дизајн : Во кој има празничен дизајн отпечатен од обете страни, нашето Божиќно порибување носи расположи за одмор од секој агол. Без разлика дали е обесен од мантилот или закачалката за порибување, неговиот волшебно дизајнирање останува видлив. Лесна грижа и долготрајно : Нашето Божиќно порибување е практично колку што е убаво. Целосно миење машина, ги одржува своите живописни бои и мека текстура од година во година. Едноставно лежете рамно или закачете се за да се исушите, и подготвено е за следната празнична сезона. Одлични подароци : Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или подарок за венчавки за таа нова двојка. Сите наши производи имаат уметнички дела од еден од нашите уметници и Десингерс. Одличен подарок за вашето куче Вокер, зет или миленичиња. Имаме дури и одлични подароци на наставниците. Подароци за златни ретривер, колекционерски ретривер, колекционерски ретриви, божиќно порибување на златни ретривер. Божиќно порибување. Порибувањето ја карактеризира вашата омилена раса со уметнички дела од еден од нашите уметници. Има чувство на велур и е машина за перење. Табулаторот што виси е зашиена во горниот дел од порибувањето и порибувањето мери приближно единаесет инчи ширина и висока околу 18 инчи.

Детали

Избор на клиенти