Чизми за кучиња 4 парчиња миленичиња плетени чорапи, со цврсти анти-лизгачки меки топла гума од гума ѓон водоотпорни заштитници на кученце, костум за летен дожд, пеш
Свеж

Чизми за кучиња 4 парчиња миленичиња плетени чорапи, со цврсти анти-лизгачки меки топла гума од гума ѓон водоотпорни заштитници

DEN 399.20

Достапно.

? 【Гума против лизгање】 Главната функција на нашите чорапи е да ги спречиме вашите прекрасни кучиња да се лизгаат и да повредуваат на мазниот кат. Затоа, дното на нашите чорапи е завиткано во гума, што е водоотпорно и меко. 【Висококвалитетен материјал】 Нашите чорапи за кучиња се отпорни на абење, отпорни на дамки и рачно измиени, изработени од удобни, истегнати, дише, водоотпорни ткаенини и цврсти гумени стапала. Единствениот има убав и стилски текстуриран дизајн за кучиња на песок, плочка, асфалт за добра стабилност и зафат, а цврстата, цврста гума во пределот на пети обезбедува заштита за шепите на кучињата. ? 【Удобност и заштита】 Меки и чорапи што дишат може да се користат и во затворено и на отворено, без оглед на тоа времето е топло или ладно, влажно или суво. Тие можат да ги чуваат вашите миленици од неповолни услови како остри трње, камења, стакло, топол тротоарот, топлина и снег, мраз во зима. ? ? 【Симпатична подарок】 Овој сет на чорапи со миленичиња шепа може да се примени како убав подарок за вашите пријатели и семејство кои имаат миленичиња. Getе ја добиете нивната loveубов и благодарност, а миленичињата ќе ги сакаат и нашите чорапи.

Детали

Избор на клиенти