КРАЛОТ САД ТЕКСАС Вистински Кожни Западни Чизми-Каубојски Чизми За Бебе Бебе Дете Момчиња Девојчиња Новороденче
Свеж

КРАЛОТ САД ТЕКСАС Вистински Кожни Западни Чизми-Каубојски Чизми За Бебе Бебе Дете Момчиња Девојчиња Новороденче

DEN 1.67

Достапно.

100% Кожа. Увезени. Гумен ѓон. Вратило мери приближно Глуждот од лак. Отворањето на подигање мери приближно 16,5 сантиметри наоколу. Материјал : Вистинска Рачно Изработена Бразилска Кожа. Лесен За Носење : Карактеристики затворање со патент. Гумениот ѓон нуди природно движење со леснотија. Дизајн : новороденче бебе дете прво пешачки чевли, слатки чизми Со Западен дезен, сладок и трендовски стил, го прават вашето малечко да изгледа каубојска каубојка попривлечно и послатко, совршено за секојдневно секојдневно носење, а исто така и специјални настани. Подарок : Рачно Изработени чевли за пешачење за бебиња поттикнуваат движење и истражување и се исто така одличен мотиватор за првите пешаци,совршени за роденден, ноќта на вештерките, божиќ, денот на благодарноста,новогодишен подарок за вашето бебе. Прилика : Погоден За обука за пешачење, индексирање, играње во затворен простор, излегување, семеен ден, собирање, фотографирање на бебиња, забава, роденден, свадба, крштевање, прослава, секојдневно патување итн.

Детали

Избор на клиенти