СОН ПАРОВИ Девојка Средината На Теле Борба Чизми
Свеж

СОН ПАРОВИ Девојка Средината На Теле Борба Чизми

DEN 1.67

Достапно.

Термопластични Еластомери единствен. Вратило мери околу 7" од лак. Петицата мери приближно 1,2 инчи". СОВЕТИ ЗА МОНТИРАЊЕ : Само Целосна Големина, Нарачајте Половина Големина Нагоре за Лабаво Вклопување!. Висина на вратилото : 6,7" (прибл). Висина На петицата : 1,2" (прибл). Риболов со поместена влошка од меко вештачко крзно. Надворешниот ѓон tpr нуди издржливост и влечење.

Детали

Избор на клиенти