КУЗИНИУМ [50 чаши + 200 зема] Темносини Чаши За Чаршафи со Коктел - Чаши За Предјадење Хартија за Еднократна Употреба
Свеж

КУЗИНИУМ [50 чаши + 200 зема] Темносини Чаши За Чаршафи со Коктел - Чаши За Предјадење Хартија за Еднократна Употреба

DEN 0.33

Достапно.

Чаши за чаши (50 чаши) не дозволуваат истекување! Дебели и издржливи. 100 бамбус јазол коктели зема (должина 6") + 100 коктел зема со златна топка (должина 4.7") = вкупно 200 зема. Сите избори се направени од природен бамбус и имаат еден остар крај - цврст и погоден за сите видови храна. Украсете ја вашата маса за вклучена маса, банкет, пикник или која било забава! Практично и добро решение.

Детали

Избор на клиенти