Конверс Унисекс-Дете Чак Тејлор Ол Стар Стрит Лизга На Низок Врв Патики
Свеж

Конверс Унисекс-Дете Чак Тејлор Ол Стар Стрит Лизга На Низок Врв Патики

DEN 2.00

Достапно.

синтетички и гумени. Гумен ѓон. Конверс. Чевли За Доенчиња/Мали Деца. Модни Чевли. Каки. Синтетички & Гума. Чувајќи ги сите потребни детали од ол стар чак тејлор, лизгањето на улицата "чак тејлор ол стар" на низок врв додава подлога и амортизирање во јаката и јазикот за заострено искуство.

Детали

Избор на клиенти