Адидас Унисекс-Возрасни Свиња 3 Боксерски Чевли
Свеж

Адидас Унисекс-Возрасни Свиња 3 Боксерски Чевли

DEN 0.33

Достапно.

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката. 100% Текстилна Синтетика. Гумен ѓон. Боксерски чевли изградени за агилност во рингот. Тежина : 304 гр; Редовно вклопување. Мрежест горен дел што дише со внатрешни засилувања за поддршка на секој чекор. Ева среден ѓон за лесно амортизирање; капачето на прстите отпорно на Триење го штити предното стапало за дополнителна долговечност. Унисекс производот е машка големина; жените треба да имаат големина од 1 до 1,5 големини. Овие боксерски чевли се изградени за да го поседуваат прстенот. Направено со дизајн со среден крој за стабилност на глуждот, нивниот горен дел за дишење, плетена мрежа вклучува внатрешно засилување за поддршка на секој чекор. ЕВА ВО средниот ѓон ја бира удобноста додека антиабразивното капаче на прстите додава издржливост.

Детали

Избор на клиенти