Ruybozry женски латински танцувачки чизми отворени пети глуждот салса балроум перформанси практикуваат забавни чевли за танцување, YCL500
Свеж

Ruybozry женски латински танцувачки чизми отворени пети глуждот салса балроум перформанси практикуваат забавни чевли за танцување,

DEN 959.84

Достапно.

Увезени. Гума ѓон. Мерки на платформата приближно .25 ". Подобро и подобрување на удобноста за време на долгорочниот танц; надворешната страна е изработена од мека гума, не само што има подобар анти-лизгачки ефект, туку има и подобар ефект отпорен на абење, што ќе ги задоволи вашите потреби за танцување за различни прилики. ❤ удобно и Светлина : Задебелената латекс мида може да обезбеди подобра флексибилност, а дизајнот на цврста потпетици во форма на винска стакло во форма на винска стакло може подобро да го олесни притисокот на телото. На нашиот приказ на потпетици, а потоа информирајте ги вашите потреби при поставување нарачка. Size Совет за измерете ја должината и ширината на нозете пред да нарачате, а потоа проверете ја табелата за големина за купување. За клиенти со малку пошироки стапала, изберете ја големината една големина поголема. Увезени. Гума ѓон. Мерки на платформата приближно .25 ". Подобро и подобрување на удобноста за време на долгорочниот танц; надворешната страна е изработена од мека гума, не само што има подобар анти-лизгачки ефект, туку има и подобар ефект отпорен на абење, што ќе ги задоволи вашите потреби за танцување за различни прилики. ❤ удобно и Светлина : Задебелената латекс мида може да обезбеди подобра флексибилност, а дизајнот на цврста потпетици во форма на винска стакло во форма на винска стакло може подобро да го олесни притисокот на телото. На нашиот приказ на потпетици, а потоа информирајте ги вашите потреби при поставување нарачка. Size Совет за измерете ја должината и ширината на нозете пред да нарачате, а потоа проверете ја табелата за големина за купување. За клиенти со малку пошироки стапала, изберете ја големината една големина поголема.

Детали

Избор на клиенти