Хока Женски Челинџер АТР 6 Трчање Чевли
Свеж

Хока Женски Челинџер АТР 6 Трчање Чевли

DEN 1.00

Достапно.

Гумен ѓон. Дишечки мрежен горен дел со беспрекорни синтетички преклопувања. Текстилна постава што дише за абење без абење. Отстранлив, влошка обложена со пена за амортизирање и поддршка. Издржлив среден ѓон ЕВА со целосна должина за да апсорбира шок и да понуди стабилност. Издржлив ѓон со гумени влошки за држење. Враќајќи се за својата шеста итерација, Предизвикувачот АТР 6 ја унапредува својата репутација за разноврсност. Како што сугерира неговото име, овој прилагодлив чевел за сите терени му пркоси на конвенцијата-изведувајќи светлина на патеката и мазна на улица, благодарение на геометријата на средниот ѓон и конструкцијата на надворешниот ѓон. Динамички дизајниран за разноврсна влечна сила, неговиот карактеристичен надворешен ѓон има зонална конструкција за оптимизирање на стисокот и тежината. Развиен со широки, тесно распоредени зонални навртки, надворешниот ѓон На Челинџер атр 6 обезбедува непречени премини од една површина на друга. Повторувањето на оваа сезона користи Рециклирано Унифи РЕПРЕЗЕНТАТИВНО предиво добиено од пластика за отпад по потрошувачите.

Детали

Избор на клиенти