#j9m66m Домаќинство Четка Со Двоен Валјак Чистење На Тепих Вакуум Четка Мултифункционална Облека Дехаир Четка Кревет Убедливо Б
Свеж

j9m66m Домаќинство Четка Со Двоен Валјак Чистење На Тепих Вакуум Четка Мултифункционална Облека Дехаир Четка Кревет Убедливо

DEN 0.67

Достапно.

Пластика. Увезени. Предвремено затворање. Четка За Четки За Чистење Теписи Од Типот На Двоен Валјак За Домаќинство Мултифункционална Четка За Четка За Дехаир Четка За Четкаопис На Производот : Повеќенаменска : Четка За Шалтер Чисти Мебел За Софа, Работа. Површините, Креветите И Клупите На Мека Четка Лесно Можат Да Отстранат Мали Честички Како Прашина, Песок И Нечистотија.Квалитет На Материјалот : Пп Влакна За Дополнителна Издржливост И Цврстина. Големата Површина На Четката Дозволува. Лесно И Ефикасно Чистење На Големи Површини.Абс Издржлив Случај : Висока Отпорност, Издржлив, Погоден За Секојдневна Употреба. Природен И Мазен Ergономски Дизајн. За Да Ви Дадете Удобен Стисок, Ќе Го Најдете. Лесно Се Отстранува Прашината И Остатоците, Поудобно Од Кратката Рачка И Потрајно Од Пластичната Рачка.Пренослив : Четката За Чистење На Меки Влакна Доаѓа Со Издржливо Куќиште, Исто Како Стаклена Кутија. Удобно Е Да Ја Чувате Рачната Четка Во Торбата Кога Патувате. Сметаме Дека Алатката За Отстранување Прашина Треба Да Биде Убава Како И Секоја Друга Ставка Во Вашиот Дом!Спецификација : Име На Производ : Четка За Кревет, Уривање Прашина На Подот. Четка, Накусо Фрагмент Тркалање Четка За Чистење Пакување На Стоки : Опп Торба + Боја Картичка Тежина На Производот : 0,115 Кгпроизвод Големина : 15Х10Х4, 5цмпроизвод Материјал : Абсте Пакетот Вклучува : 1 Х Четка за Чистење.

Детали

Product Name:
Bed Brush, Floor Dusst Demolition

Избор на клиенти