3дроза Лимпин Не Е Лесно Патерици Дизајн За Замена На Повреди-Влошки За Глувци
Свеж

3дроза Лимпин Не Е Лесно Патерици Дизајн За Замена На Повреди-Влошки За Глувци

DEN 1.33

Достапно.

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D. Мат финиш. Мека на допир, не ќе попуштат или кора. Исчистете со благ детергент. Направено од тешка рециклирана гума. Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D. Мат финиш. Мека на допир, не ќе попуштат или кора. Исчистете со благ детергент. Направено од тешка рециклирана гума. Лимпин Аинт Лесни Патерици Дизајн За Замена На Повреди Подлогата За Глувче е 8" х 8 " х .25 " и е направен од тешка рециклирана гума. Мат финиш сликата нема да исчезнат или кора. Машина за перење со помош на благ детергент и сув воздух.

Детали

Избор на клиенти