балаку 2 Во 1 Фен За Коса За Кучиња Чешел Фен За Коса За Домашни Миленици Пренослив Фен За Кучиња Со Мазна Четка Професионален Дувалка За Сушење Крзнени За Домашни Ми
Свеж

балаку 2 Во 1 Фен За Коса За Кучиња Чешел Фен За Коса За Домашни Миленици Пренослив Фен За Кучиња Со Мазна Четка Професионален

DEN 479.84

Достапно.

Овој фен за коса за миленичиња обезбедува 3 брзини на прилагодливи температури кои ќе ви помогнат брзо да го исушите вашето домашно милениче. Фен за Дувалка за кучиња : можете да ја прилагодите температурата во зависност од вашите потреби. Лесно исполнете ги вашите различни барања. Влакната нема да ја оштетат или изгребат чувствителната кожа на вашите миленици, лесно ќе ја заштитат кожата и косата. Четка За кучиња Вакуум изработен од квалитетна пластика, безбеден и издржлив за употреба, не е лесен за кршење, долг век на траење. Вакуум За Чешлање миленичиња : може многу да го масира миленичето во исто време. Направете вашето домашно милениче да се чувствува поудобно. Забелешка : оваа ставка доаѓа со НАС приклучок, ве молиме потврдете го напонот на вашата област пред да ја купите. Опис Оваа четка за чешлање миленичиња 2 во 1 комбинирајте фен за коса за миленичиња со четка за чешел за коса, може да се користи за сушење на вашето крзнено милениче по туширање или брзо сушење по дождлива прошетка. можете исто така да ја користите оваа четка за да ги отстраните заплеткувањата и лабавото крзно, за да ја одржите косата на миленичето мека и уредна, поудобна и заштедува време.Карактеристики-Боја : Бело-Материјал : пластика-Приклучок : сад приклучок-Топол ветер : околу 45 степени-Топол ветер : Околу 55 степени-Номинален напон : AC110-120 V-Номинална фреквенција : 50-/60 Hz-Максимална моќност : 300w-кабел За Напојување : Околу 180cm-Големина : 30, 00 X12, 00 X4, 00cm/11, 79 X4, 72 X1, 57in - изработен Од Квалитетна Пластика, Безбеден и издржлив За Употреба, НЕ Е ЛЕСЕН за кршење, долг век на траење.- Влакната нема да ја оштетат или изгребат чувствителната кожа на вашето домашно милениче, лесно ќе ја заштитат кожата и косата.- Тоа во голема мера може да го масира миленичето во исто време. Направете вашето домашно милениче да се чувствува поудобно.- Овој фен за коса за миленичиња обезбедува 3 брзини на прилагодливи температури кои ќе ви помогнат брзо да го исушите вашето домашно милениче.- Можете да ја прилагодите температурата во зависност од вашите потреби . Лесно исполнете ги вашите различни барања.Пакет Вклучувајќи 1 x Пет Четка 1 x Упатство За употреба на англиски јазик.

Детали

Избор на клиенти