Алипис Ѕид Монтирани Тоалет Чистење Четка Тоалет Четка Со Држач Тоалет Почиста Четка Во Собата Бр
Свеж

Алипис Ѕид Монтирани Тоалет Чистење Четка Тоалет Четка Со Држач Тоалет Почиста Четка Во Собата Бр

DEN 347.04

Достапно.

ТОАЛЕТ ЧЕТКА КАДИ Ефикасно чистење за тоалетот без мртов агол, длабоко исчистете го секој агол од тоалетот. ЦВРСТА ЧЕТКА за ЧИСТЕЊЕ тоалет овој комплет тоалетна четка е погоден за повеќе локации, бањи дома, хотел итн. ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ тоалет Мала големина, дизајн на рамна форма, заштедете простор. ЧЕТКА СО ДОЛГА РАЧКА користи сет за Тоалетна четка поставена На Ѕид, заштедувајќи простор и многу издржлив. ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ бања designономскиот дизајн на рачката подобро одговара на дланката, заштедувајќи време и напор за чистење. Пакетот Вклучува 1 х тоалет четка Сет Карактеристики-едноставен и модерен дизајн, комбинирајте го квалитетот и убавината. - Големина : Прибл. 41, 50Х16, 00Х6, 90см/ 16, 31Х6, 29Х2, 71 инч. - Материјал : ПП+ ТПР. - Designономскиот дизајн на рачката подобро одговара на дланката, заштедувајќи време и напор за чистење. - Ефикасно чистење за тоалетот без мртов агол, длабоко исчистете го секој агол од тоалетот. - Поставена тоалетна четка поставена на ѕид, заштедувајќи простор и многу издржлива. - и издржливата долга рачка ви овозможува да стигнете до секој агол од тоалетната чинија за да направите темелно чистење. Информации за стоки дали сеуште ја вознемирувате валканата вода и кога го чистите тоалетот? сакате да ја направите четката за тоалет лесно достапна и да избегнете да се чувствувате лошо поради четката? Овој комплет тоалетна четка ќе биде добар избор, што во голема мера може да ги задоволи вашите потреби. Материјал за заштита на животната средина, безбеден и без мирис.

Детали

Избор на клиенти