Четка за Расипување на еквигроумер За Коњи | Алатка За Отстранување На Подвлакно За Големи Миленичиња Со Кратка И Долга Коса| Чешел Играчка Ја Отстранува Лабавата Н
Свеж

Четка за Расипување на еквигроумер За Коњи | Алатка За Отстранување На Подвлакно За Големи Миленичиња Со Кратка И Долга Коса|

DEN 1.67

Достапно.

? ГО НАМАЛУВА ОПАЃАЊЕТО до 95% : Ефикасно отстранете го крзното со долга и кратка коса од вашиот коњ или многу големо куче. Веднаш подобрете го палтото на вашите миленици во рамките на една употреба. Оваа коњска четка драстично го намалува времето што ќе го потрошите за време и по пролевањето на сезоната. ?● ТРАЈНО СЕЧИЛО ВО СТИЛ на БРАНОВИ : сечилото На Еквигромерот има шипки безбедни за миленичиња кои го отстрануваат крзното, нечистотијата и косата додека ја масираат вашата мачка или куче. Зацврстеното челично сечило за кучиња и чешел за мачки има заштитна обвивка и ќе трае со години без потреба да се изостри. ? НАПРАВЕТЕ ЈА СЕЗОНАТА НА ПРОЛЕВАЊЕ ВЕТРЕ : Оваа мулти алатка ефикасно ги отстранува нечистотијата, прашината и првутот што го спасува вашиот коњ од чешање и сува кожа. За разлика од другите брендови Еквигрумер е специјализиран за алатки за подобрување на квалитетот на палтото на вашите коњи, дозволувајќи им на природните масла на вашите животни да светат светло. ? 8-ИНЧНА РАЧКА отпорна на ЛИЗГАЊЕ : Изработени во САД, нашите рачки се завршени со висококвалитетна обвивка и лесно се бришат чисти по употреба. Ние нанесуваме 3 слоја боја за надворешно одделение безбедна за миленичиња на оваа ergономска рачка за да спречиме расцепување додека Го одржуваме Вашиот Еквигромер да трае со години. ? 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : ако не сте задоволни со Еквигромерот, ве молиме контактирајте не и ние ќе го направиме правилно со враќање на средствата или замена. Купете комплет сега со доверба знаејќи дека вашето задоволство е загарантирано.

Детали

Избор на клиенти