Смешни Колбаси Куче Роденден Картичка, Дакел Среќен Роденден Картичка, Хумористични Бдд Честитка, Оди Краток Тоа е Да Роденден
Свеж

Смешни Колбаси Куче Роденден Картичка, Дакел Среќен Роденден Картичка, Хумористични Бдд Честитка, Оди Краток Тоа е Да Роденден

DEN 2.00

Достапно.

Смешна честитка за среќен роденден за вашите пријатели, член на семејството или некој што го сакавте, сигурно ќе донесе голема насмевка на неговото / нејзиното лице!. Дигитално отпечатено на хартија со врвен квалитет и со прекрасно и смешно куче од колбаси. Оваа роденденска прослава е 8,0 х 5,3 инчи, и празно внатре за вашата порака. Доаѓа со елегантен плик, совршен за давање како подарок или испраќање пошта. Брза Испорака, Ефикасен Одговор. Создадете искуство што ве прави 100% задоволни.

Детали

Избор на клиенти