Ipetboom 4pcs Измазнување Самомасажа-Преносливо Самочистење Отстранете Ја Алатката За Дизајн Црни Четки Мазна Рачна Мачка За Бричење Удобна Или Масажа Лесен Чешел Дома?
Свеж

Ipetboom 4pcs Измазнување Самомасажа-Преносливо Самочистење Отстранете Ја Алатката За Дизајн Црни Четки Мазна Рачна Мачка За

DEN 653.60

Достапно.

Четка за мачки : дизајнот Што не се лизга ви олеснува да го држите чешелот кога ја чешлате косата на миленичињата. Чешел За Отстранување на влакна : designономска рачка и дизајн на притискање, удобно чувство за рака, погодно за употреба. Удобен Чешел За Мачки За Држење : designономски дизајн на структура, чешлањето на косата на домашно милениче е повеќе заштеда на труд, чувствувајте се удобно за држење. Отстранувач на Влакна за кучиња : А за вашиот пријател или семејство кои имаат домашно милениче, обезбедете им добар начин за чистење на влакната од домашни миленици. Чешел за измазнување : Изработен од висококвалитетни материјали, безбеден и цврст, што не е лесно да се деформира и. Пакет Листа 4 х Карактеристики На Чешел За Мачки - овој чешел може да биде секојдневно или за време на капење за уште подлабоко чистење за миленичиња четка за отстранување на влакна од мачиња. - Дизајнот што не се лизга ви олеснува да го држите чешелот кога ја чешлате четката за тиква за миленичиња за миленичиња. - Материјал : ЧЕШЕЛ ЗА Чистење На Косата СО СТОМАЧНИ МУСКУЛИ-Чешел За Коса за домашно милениче куче и мачка, совршено ја чисти косата на вашето домашно милениче добро и темелно мазен чешел за чистење. - Чешелот е особено дизајниран со рачка за удобност, полесно ќе ја исчистите косата На миленичињата Симпатичен Чешел За Мачки. - Designономски дизајн на структурата, чешлањето на косата на домашно милениче е повеќе заштеда на труд, чувствувајте се удобно да држите средство за отстранување на влакна од кучиња.Информации за стоки четка за чешлање Мачки тоа е добар избор за вашите прекрасни миленичиња.Лесен Чешел За Мачки дали сте уморни од чистење на неуредната коса на вашите миленици? Овој чешел за коса за миленичиња може да ви помогне ефикасно да се справите со тоа.миленичиња масна четка Чешелот е изработен од врвен материјал, кој е и enduring.cat заплеткува чешлање алатка таа е погодна за сите видови на различни кучиња и мачки.

Детали

Избор на клиенти