Пресврт Степер Скалило Степер За Мини Фитнес Опрема, Степер Со Отпор Бенд И Лцд Монитор, Велосипед Со Носивост од 300 фунти Мини Степер Со Отпор Бендови
Свеж

Пресврт Степер Скалило Степер За Мини Фитнес Опрема, Степер Со Отпор Бенд И Лцд Монитор, Велосипед Со Носивост од 300 фунти

DEN 951.84

Достапно.

[ Затегнете ги убавите нозе] : степерот симулира планинарење, ги тера нозете да вршат сила, континуирано ја истегнува циркулацијата на крвта и лесно ги тресе нозете од морков. [Намалување на маснотиите во задникот] : за време на вежбата, задникот е исто така во движење, за да се ослободи од вишокот маснотии во задникот. [Исклучителен струк] : движењето на горните и долните педали на степерот ќе го натера половината да се лула лево и десно, со што ќе се формира линија на половината во Форма На Буквата С. [Паметен Метар] : Лесно измерете ја потрошувачката на калории, совладајте го бројот на вежби и избегнувајте болка во мускулното ткиво предизвикана од прекумерно вежбање. [Педала за масажа отпорна на лизгање и проширена] : степерот е изработен од висококвалитетен пп материјал со нерамна површина, што не само што може да спречи лизгање, туку и може ефикасно да ги масира стапалата на стапалата за да ги прошири педалите, правејќи ги стапалата удобни и широки, а рабовите се хуманизирани за дизајн на заштита. [ Затегнете ги убавите нозе] : степерот симулира планинарење, ги тера нозете да вршат сила, континуирано ја истегнува циркулацијата на крвта и лесно ги тресе нозете од морков. [Намалување на маснотиите во задникот] : за време на вежбата, задникот е исто така во движење, за да се ослободи од вишокот маснотии во задникот. [Исклучителен струк] : движењето на горните и долните педали на степерот ќе го натера половината да се лула лево и десно, со што ќе се формира линија на половината во Форма На Буквата С. [Паметен Метар] : Лесно измерете ја потрошувачката на калории, совладајте го бројот на вежби и избегнувајте болка во мускулното ткиво предизвикана од прекумерно вежбање. [Педала за масажа отпорна на лизгање и проширена] : степерот е изработен од висококвалитетен пп материјал со нерамна површина, што не само што може да спречи лизгање, туку и може ефикасно да ги масира стапалата на стапалата за да ги прошири педалите, правејќи ги стапалата удобни и широки, а рабовите се хуманизирани за дизајн на заштита. Име на производот : Степер.Боја на производот : оптоварување на црниот производ : 135кгпроизвод тежина : 7КГ.Пакување на производот : картонска амбалажапроизвод функција : обликување на телото, фитнес инсталација на производот : лесна инсталацијакористете толпа : погоден за сите возрасти.

Детали

Избор на клиенти