ENGiNDOT Ротациони Чекан Вежба &засилувач; Corded Чекан Вежба
Свеж

ENGiNDOT Ротациони Чекан Вежба &засилувач; Corded Чекан Вежба

DEN 0.33

Достапно.

1* Вежба за чекан со кабел За Мотор, 1* клуч за чак, 1* владетел за длабочина на метал, 5* градежна вежба, 5* спирална вежба. Моќен Мотор : TRH01 A опремен со индустриски мотор Од 12,3 Ампери (1500w) со 7 ЏУЛИ (5,2 стапки. Со променливо брзо бирање на 6 нивоа, секогаш ќе останете во целосна контрола на вашата алатка со леснотија и прецизност./ фунти) влијание енергија, е оптимално да се заврши тешки работни проекти на бетон, метал, тула, камен и ѕидарски, итн.Мултифункционална : ротационата вежба ЗА чекан TRH01 A има 4 функции во копчето 1, може лесно да се префрли, само префрлете го бирачот за да се конвертира помеѓу дупчење, дупчење со чекан, длето, прилагодување на положбата на длето. PID01 A опремени со висока ефикасност индустриски бакар јадро мотор, дава повеќе енергија и издржливост. Повеќе Додатоци : 1* Вежба За ротирачки чекан ENGi NDOT, 1* кутија, 1* рамно длето, 1* зашилено длето, 1* сдс дупчалки (8/10/12 мм), 1* клуч, 1* цевка за маснотии за подмачкување, 1* клуч за чак, 1* владетел за длабочина на метал, 1* сдс плус дупчалка, 2* јаглеродна четка.5-стапки Кабел, 710 W/2800rpm, ПРОМЕНЛИВА Брзина, Дупчалка, 10 Дупчалки За Подобрување На Домот, DIY, БЕТОН, Челик, дрво. Променлива Брзина : ротациона чекан вежба TRH01 A опремена со променливо бирање со брзина од 6 нивоа( 0-4350 BPM, 0-900 RPM), секогаш ќе останете во целосна контрола на вашата алатка со леснотија и прецизност. МОЌЕН МОТОР И ПРОМЕНЛИВА БРЗИНА : Вежба За ротирачки чекан ENGi NDOT опремена со индустриски мотор Од 12,5 Ампери со 7 ЏУЛИ (5,2 стапки.

Детали

Избор на клиенти