Аниме Цртан Филм Девојка Сипи Чаша - Уметност Бебе Сипи Чаша-Графичка Уметност Сипи Чаша
Свеж

Аниме Цртан Филм Девојка Сипи Чаша - Уметност Бебе Сипи Чаша-Графичка Уметност Сипи Чаша

DEN 2.00

Достапно.

Аниме Цртан Филм Девојка 12oz, Изолирани Нерѓосувачки Челик Тамблери со Завртка НА КАПАЦИ. Напредна технологија за изолација : Термички дизајн со Вакуумска изолација Со Двоен Ѕид е добар за одржување на вашите пијалоци топли или ладни подолго време, така што можете да го користите во секоја сезона. Безбеден и Издржлив : Уметноста е изработена од нерѓосувачки челик 304, потрајни од другите обични пластични. Дизајниран и печатен Во Калифорнија. Продолжете со патот на вашето бебе кон независно пиење Со Аниме Цртан Филм Девојка. Неговиот излив отпорен на залак е дизајниран да му помогне на вашето дете да пие самостојно. Уметноста се одликува со уникатен вентил за контрола на протокот кој гарантира дека е 100% отпорен на истекување и истурање. Плус, обликот на песочен часовник на Оваа Шолја Од 12 унци помага да се спречи превртување.

Детали

Избор на клиенти