Gerrii 1000 парчиња мали кафе чаши хартија еспресо чаши за еднократна употреба мини топли чаши топло ладно пиење чаши за патување, забава, чај, бања, пикник, настани, кафе
Свеж

Gerrii 1000 парчиња мали кафе чаши хартија еспресо чаши за еднократна употреба мини топли чаши топло ладно пиење чаши за патување,

DEN 607.84

Достапно.

Голема количина и повеќекратна употреба : getе добиете 1000 парчиња чаши за топла хартија, доволно за да ги задоволите вашите дневни потреби и може да се сервира како чаша за пиење, чаша за бања, чаша за миење на устата, чаша за лекови, чаша за еспресо, чаша за кафе и така натаму. Безбеден и сигурен материјал : Направено од квалитетна хартија, чаши за еднократна употреба кафе се за еднократна употреба и здрав, без лош мирис, лесен и лесен за носење, навистина практична алтернатива на традиционалните пластични чаши. Отпорен на вода и протекување : со валани дизајн на работ, чаши за еднократна употреба еспресо ги зајакнуваат рабовите за да се спречат несакани излевања и деформација; Во исто време, обложената полиетиленска лагер може ефикасно да го избегне истекувањето на чашата за хартија, погодно и за топли и ладни пијалоци. Широки апликации : 4 мл чаши за хартија се погодни за дома, канцеларија, кафетерија, свадба итн., И можете да ги користите за да ја прославите вашата забава со теми за кафе, особено погодна за топли пијалоци. Компактен и корисен : дното на чашата од 4 унци усвојува конкавен дизајн, кој е лесно да се извади и го избегнува феноменот на шкафување; Чаши со дизајни за кафе се совпаѓаат со многу прилики, стабилниот дизајн ги тера да не заземаат многу простор и погодни за забави каде се служат закуски, пијалоци и овошни десерти. Карактеристики : Лесен и преносен : Поради убав материјал, нашите чаши за примероци за кафе се лесни и лесни за носење, нема да ви донесат многу товар. Покрај тоа, тие се исто така лесни за складирање без да заземаат многу простор. Топол подарок : Овие жешки течни чаши се отпечатени со обрасци за чаши за кафе, деликатни и стилски, што може да бидат практични подароци за семејство, роднини, соседи, другари и многу повеќе, кои сакаат да пијат кафе. Спецификации : Количина : 1000 парчиња капацитет : околу 4 мл боја : кафеава, бел материјал : пакет за хартија вклучува : 1000 x чаши за еднократна употреба Топли Белешки : Ве молиме, дозволете мала грешка на големината поради рачното мерење. Бојата може да има мала разлика како резултат на различни дисплеи. Ве молиме, прочитајте ја упатството за големина внимателно пред да купите.

Детали

Избор на клиенти