ГЕНИГВ Лабораторија 5мл - 2000мл Ниска Форма Боросиликатна Стаклена Чаша 3.3 Стаклена Чаша задебелена
Свеж

ГЕНИГВ Лабораторија 5мл - 2000мл Ниска Форма Боросиликатна Стаклена Чаша 3.3 Стаклена Чаша задебелена

DEN 1008.00

Достапно.

Име на производот : шише со реагенс. Материјал : високо боросиликатно стакло. Боја : Транспарентна или чиста. Апликација : Лабораторија или настава. Спецификација : 60мл 125мл 250мл 500мл 1000мл. Име на производот : шише со реагенс. Материјал : високо боросиликатно стакло. Боја : Транспарентна или чиста. Апликација : Лабораторија или настава. Спецификација : 60мл 125мл 250мл 500мл 1000мл. Име на производот : реагенс шишен материјал : висока боросиликатна стаклена боја : Транспарентна или чиста апликација : Лабораторија или настава спецификација : 60мл 125мл 250мл 500мл 1000млнотика : 1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме разберете. Осигурајте се дека не ви пречи пред да конкурирате.2. Ве молиме дозволете 1-5мм разлики поради рачно мерење.

Детали

60ml 125ml 250ml 500ml 1000ml :

Избор на клиенти