Средината на патот сакан и изгубен #74 - Убав смешен хумор 11oz Црвена рачка со чаша за кафе
Свеж

Средината на патот сакан и изгубен 74 - Убав смешен хумор 11oz Црвена рачка со чаша за кафе

DEN 1.33

Достапно.

Имајте ја вашата утринска чаша кофеин во оваа кригла, уживајте во животот и покажете го. Подебела е од повеќето чаши за кафе на пазарот што го прави здрав и издржлив за вашата секојдневна употреба. Со својата удобно обликувана рачка, тоа го прави пиењето од оваа кригла лесно како пита. Оваа кригла е прекрасна - вашата нова кригла со кафе 11oz е најкул работа од исечен леб.

Детали

Избор на клиенти