[2022 надграден] Роденденски подароци за жени, смешни роденденски подароци не ден над чудесните чаши за кафе за жени, мама, баба, сопруга, ќерка, сет на кригла од кафе
Свеж

[2022 надграден] Роденденски подароци за жени, смешни роденденски подароци не ден над чудесните чаши за кафе за жени, мама,

DEN 255.84

Достапно.

Ако имате незадоволство од нашите мермерни керамички кригла подароци за жени, само известете ги и ние ќе сториме сè што е во наша моќ да го поправиме проблемот!. Чорапите за вино се меки на допир и ги одржуваат нозете совршено топли. Подарок за време на пакувањето со кутии- Нашиот сет за подароци за роденден доаѓа во стилска розова пакување со ентериерот што е завршен од свила, кој е подготвен за подароци, убави од другите традиционални генерални подароци за роденден на пазарот, нема потреба да се препакуваат! Нашиот сет за подароци за роденден вклучува кригла од мермерни кафе од 14 мл со капак, златна лажица, пар чорапи и честитка. Поради својата природна формација, секоја кригла кафе има различна мермерна структура, така што секоја кригла е уникатна, симболизира уникатна loveубов! И розовата текстурирана керамичка чаша со цитатот „не еден ден во прекрасен“ во суптилно, но впечатливо розово злато ја прави оваа чаша толку луксузна колку е безвременска. [Пинк честитка со бел плик] Можете да напишете. Подароци за време на елегантен дизајн- Нашата кригла за кафе за роденден се одликува со елегантна шема на бело и розова мермер.

Детали

Избор на клиенти