Добијте S-12-W-EC, отпорен на пластична кафеана кригла, 12 унца, бела кригла
Свеж

Добијте S-12-W-EC, отпорен на пластична кафеана кригла, 12 унца, бела кригла

DEN 771.20

Достапно.

Класичен дизајн - чисти линии и рачка во форма на класична форма идеална за сервирање кафе, топол чај, топло чоколадо и други пијалоци. Стабилен - дизајниран за безбедно да се складира еден на друг заштедувајќи вреден простор за кабинетот. Shatter Proof - нема да чип, уништува или пука кога ќе се спушти за долготрајна издржливост. Тешка должност-Наменето за секојдневна употреба во комерцијална употреба во ресторани, кафулиња и кафулиња. Безбедна машина за миење садови; БПА бесплатно. Класичен дизајн - чисти линии и рачка во форма на класична форма идеална за сервирање кафе, топол чај, топло чоколадо и други пијалоци. Стабилен - дизајниран за безбедно да се складира еден на друг заштедувајќи вреден простор за кабинетот. Shatter Proof - нема да чип, уништува или пука кога ќе се спушти за долготрајна издржливост. Тешка должност-Наменето за секојдневна употреба во комерцијална употреба во ресторани, кафулиња и кафулиња. Безбедна машина за миење садови; БПА бесплатно.

Детали

Избор на клиенти