Повремено Направени 4 х3 х8 Секогаш бидете Свои. Освен Ако не можеш Да бидеш Сирена Плажа Бади Куп Држач
Свеж

Повремено Направени 4 х3 х8 Секогаш бидете Свои. Освен Ако не можеш Да бидеш Сирена Плажа Бади Куп Држач

DEN 1.00

Достапно.

Мерки 4х3х8. Држачот за чаши се држи директно во песокот. Дренажни дупки. Практичен додаток за плажа. Одличен подарок за семејството и пријателите. Повремено направени 4 " х3 " х8 " секогаш бидете свои. Освен ако не може да биде сирена плажа бади купот носителот. Уживајте во одржувањето на вашите работи без песок додека сте на плажа со нашиот најпродаван пријател на плажа, со лиценцирани уметнички дела од познатиот уметник, Мери Филипс. Држачот за чаши за пријатели на плажа се држи директно во песокот за да го задржи вашиот пијалок, ужина, мобилен телефон, екран за сонце, мелем за усни или што било друго што сакате лесно достапно и без песок! дренажни дупки во основата за да се овозможи излегување на песок и влага.

Детали

Избор на клиенти