Манменџи Спандекс Покривка за Маса 6 стапки, Чаршафи За Истегнување За Стандардни Маси За Преклопување, Универзални Правоаголни Опремени Крпи За Маса За Свадба, Ба?
Свеж

Манменџи Спандекс Покривка за Маса 6 стапки, Чаршафи За Истегнување За Стандардни Маси За Преклопување, Универзални Правоаголни

DEN 271.84

Достапно.

ИЗДРЖЛИВ т се лизга наоколу или повторно дува со ветер со овој посебен дизајн, што ја прави вашата стара маса убава веднаш. Можете исто така да поставите нешто под капакот на масата за чист изглед. ЗАШТИТНО миење со други материјали. Железо на ниска температура/падне сува ниска. Користете нормален детергент. Белилото не се препорачува.

Детали

Избор на клиенти